امروزه خانم های باردار برای موقعیت های مختلف لباسهای ویژه ای در نظر دارند. برای مثال لباسی را که در یک مهمانی ساده می پوشند با لباس بارداری مجلسی که در یک مراسم مجلل و یا جشن به تن میکنند متفاوت است.

همچنین لباس راحتی خانه با لباسی که در باشگاه برای ورزش استفاده میکنند متفاوت است.به علاوه تعداد خانم هایی که در حین بارداری شاغل هم هستند کم نیست، پس آنها ترجیح میدهند لباس بارداری اداری مخصوص خود را داشته باشند.

در این بخش به برخی از این موارد میپردازیم و پس از مطالعه آن ها می توانید فروشگاه پیراهن مجلسی را مشاهده نمائید.

دوران بارداری برای هر خانمی دوران طلایی و کوتاهی است. اما در همین مدت کوتاه ممکن است به مهمانی دعوت شوید یا بخواهید مراسمات مورد علاقه تان را برگزار کنید.

اما سوال اینجاست: با این همه برآمدگی و چاقی آیا میتوانم شیک باشم؟ آیا میتوانم لباس بارداری مجلسی مناسبی بپوشم؟ پاسخ شما ساده است. بله، چرا که نه؟! کافی است به چند نکته دقت کنید.

نکات انتخاب لباس بارداری مجلسی

در انتخاب رنگ و طرح دقت کنید، اگر وزن شما خیلی زیاد است بهتر است از لباسهایی با طرح های راه راه عمودی استفاده کنید. و همچنین تناژ رنگهای تیره برای شما مناسب تر است.

جالب است بدانید اگر طرح لباس بالاتنه و پایین تنه متفاوت باشد شما لاغرتر به نظر میرسید.

اگر خیلی چاق نیستید میتوانید از رنگهای روشن تر هم استفاده کنید.

اگر مایل نیستید که برآمدگی شکم شما نمایان شود بهتراست مدلهایی را انتخاب کنید که دوخت پارچه ی آن از زیر سینه تا پایین گشاد است. معمولا استفاده از جنس حریر در این سبک زیباتر خواهد بود.

اگر میخواهید لباس جذب بپوشید حتما جنس کشی را انتخاب کنید که راحت تر باشید و تا پایان مراسم خسته نشوید.

از پوشیدن لباسهای خیلی بلند و دنباله دار جدا خودداری کنید. این نوع لباسها برای بارداری اصلا مناسب نیستند.

اگر میخواهید بلوز و دامن بپوشید میتوانید از دامن های بارداری استفاده کنید که طراحی قسمت کمر آنها متفاوت است و با یک بلوز حریر بلند به راحتی شیک و زیبا میشوید.

در آخر اینکه راحتی را در این دوران شگفت انگیز در اولویت قرار دهید و از کفش هایی استاندارد و با پاشنه کوتاه استفاده کنید. یادتان باشد بارداری پایان شیک پوشی نیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *