۱۸۸,۰۰۰ تومان
۲۴۸,۰۰۰ تومان
۲۸۸,۰۰۰ تومان
۱۸۸,۰۰۰ تومان
۲۲۸,۰۰۰ تومان
۲۳۸,۰۰۰ تومان
۱۶۸,۰۰۰ تومان
۱۵۸,۰۰۰ تومان
۱۷۸,۰۰۰ تومان
۳۶۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۷۸,۰۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
۲۱۸,۰۰۰ تومان

مانتو بارداری :

مانتو بارداری یکی از مهم ترین لباس های بارداری برای مادران عزیز می باشد البته در دو الی سه ماهه اول بارداری همان لباس های قدیمی را می توان پوشید اماروز به روز و باتوجه به تغییر فرم و سایز بدن مادر نیاز به خرید لباس بارداری پیش می آید . مدل و رنگ انتخابی لباس می تواند امر خیلی مهمی باشد چون می تواند تا حد قابل توجهی فرم بدنی شما و شکم جلو آمده شما را زیبا جلوه دهد .

مانتو بارداری مجلسی الگانت
مانتو بارداری مجلسی الگانت

انتخاب خرید مانتوبارداری با توجه به فرم بدن:

یکی از مهم ترین مسائل در انتخاب مانتوحاملگی و خرید مانتو بارداری شما تغییر سایز روز به روز شما می باشد و بهتر است مانتو هایی را انتخاب کنید که کمربند رگلاژ به منظور تغییر سایز های روز به روز شما باشد . اگر قد شما بلند می باشد سعی کنید مانتویی انتخاب کنید که قد آن تا زیر قسمت زانوهای شما باشد .

راهنمای خرید مانتو بارداری برای خانم های کوتاه قد :

خانم های بارداری که قد کوتاهی دارند باید مانتوهایی انتخاب کنند که قدشان را نیز بلند تر نشان دهد و همچنین خیلی جذب نباشد:

  • با توجه به قد کوتاهتان سعی کنید مانتوهای خیلی بلند نخرید چون باعث می شود که قدتان کوتاه تر حتی دیده شود . سعی کنید مانتو هایی انتخاب کنید که تا قسمت رو یا یه مقدار خیلی کمی بالای زانویتان باشد .
  • خیلی ها در زمان بارداری سعی می کنند مانتوهای گشاد و قدیمیشان را بپوشند که این کار شدیدا اشتباه است ، با پوشیدن لباس های پشاد شما چاق تر به نظر می رسید .
مانتو بارداری
مانتو بارداری

مانتو های مخصوص خانم های بارداری:

خانمهای حامله با توجه به فرم بدنی خاصی که دارند باید لباس های انتخابیشان قابلیت رگلاژ را نیز داشته باشد . اگر میخواهید که لباس انتخاب کنید که لاغر تر نشانتان دهد با ما همراه باشید:

  • با توجه به بزرگ شدن شکمتان سعی کنید خیلی لباس های کشی و استرچ نپوشید زیرا این نوع مانتوها شمار ا چاق تر نشان می دهد .
  • همچنین سعی کنید لباس های خیلی تنگ نپوشید ، چون نه تنها شمارا لاغر تر نشان نمی دهد بلکه می تواند فرم بد ظکم شمارا نمایان کند .
  • برای اینکه شکمتان کوچک تر دیده شود شما می توانید مانتویی را انتخاب کنید که یک طرف لباس روی طرف دیگر لباس پیچیده می شود که در اصطلاح به این نوع لباس های WRAP میگویند .
  • مانتو های بارداری دارای قابلیت شیردهی نیز می باشند و با زیپ مخفی که معمولا در اکثر آن ها طراحی شده است به راحتی می تواند در امر شیر دهی کمک زیادی به شما بکند .
  • کیفیت پارچه به کار رفته در لباس خیلی می تواند در انتخابتان موثر باشد بعنوان مثال سعی کنید در این فصل که نسبتا گرم است از جنس لباس نخی استفاده کنید .
مانتو بارداری
مانتو بارداری

انتخاب مانتوی حاملگی با توجه به رنگپوست :

معمولا بیشتر خریداران لباس بارداری با توجه به سلیقه خاص خودشان و بدون توجه به هارمونی رنگ ها ، خرید خودشان را انجام می دهند . با در نظر گرفتن هارمونی رنگ ها و انتخاب درست رنگ لباس شما میتوانید خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کنید شیک پوش تر به نظر برسید .

مانتوبارداری مناسب رنگ های روشن :

برای انتخاب لباساینگونه افرادبهتر است از تضاد رنگی البته نه خیلی زیاد استفاده شود رنگ های قهوه ای ، بژ ، آبی ملایم و سبزمی تواند خیلی به زیبایی شما در انتخاب لباس کمک کند و همچنین سعی کنید از گوشیدن لباس سفید و خیلی روشن استفاده نشود از رنگ های گرم زیاد استفاده نکنید.

مانتو بارداری و سارافون شیردهی دو تکه مدل آمیتیس
مانتو بارداری و سارافون شیردهی دو تکه مدل آمیتیس

مانتو بارداری مناسب رنگ های تیره :

اینگونه افراد معمولا دارای رنگ موی تیره و چشم و ابرو مشکی می باشند ، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنند تا تضاد خودش را به زیباترین شکل ممکنه نشان دهد . رنگ های طوسی روشن ، سفید ، صورتی ، آبی روشن ، زرشکی به این دسته از افراد می اید. البته شما با دانستن این موضوع ها ، انتخاب نهایی را بر حسب علایق خودتان انجام دهید .

مانتو بارداری مناسب پوست های معمولی :

افرادی که دارای پوست معمولی می باشند یعنی پوست آنها نه تیره و نه روشن می باشد در انتخاب لباس خوشبختانه دارای تنوع خیلی زیادی می باشند چون تمامی رنگ ها به این دسته از افراد می آید البته شما نوع لباس را می توانید با توجه به رنگ چشمتان و یا رنگ مویتان نیز ست کنید .

مدل های مانتو بارداری:

مانتو بارداری رزا آناندا
مانتو بارداری مدل رزا آناندا
مانتو بارداری الگانت آناندا

قیمت لباس های بارداری:

معمولا رنج قیمت لباس های باردارینسبت به لباس های معمولی با توجه به امکاناتی که در آن به کاررفته گران تر می باشد اما شما در صورت خرید از تولید کننده مستقیم البسه بارداری و قط کردن دستواسطه گران می تونید به راحتی با قیمت مناسب لباس بارداری مناسبتان را تهیه کنید .

سوالات پر تکرار :

مانتو بارداری مناسب رنگ پوست تیره چجوری است؟

بهتر است از تضاد رنگی استفاده کنید از رنگ هایی مثل صورتی ، سفید ، آبی ملایم ، طوسی روشن

مانتو مناسب رنگ پوست روشن چجوری است ؟

معمولا این افراد دارای چشم ها و مو های روشن و رنگی نیز می باشند که رنگ مناسب برای این دسته ازافراد میتواند آبی ملایم، بژ ، قهوه ای و .. باشد

مانتو مناسب رنگ پوست های معمولی چجوری است ؟

این دسته از افراد با توجه به معمولی بودن رنگ پوستشان از هر دو گروه لباس های تیره و روشن می توانند استفاده کنند و بهتر است با توجه به رنگ چشمشان و همچنین رنگ مویشان این انتخاب را داشته باشند .