چگونه در دوران بارداری شیک پوش باشیم ؟

یکی از پر دغدغه ترین مشکلات و سوالات پر متداول مادران عزیز سوال چگونه در دوران بارداری شیک پوش باشیم . لباس هایی که برای طول بارداری انتخاب می کنیم باید علاوه بر شیک بودن ، راحت بودن لباس بارداری  را مد نظر قرار دهیم . همیشه انتخاب لباس بارداری شیک یکی از دقدقه های مادران باردار بوده.

آناندا:

شرکت تولیدی آناندا مفتخر است تا بهترین لباس های بارداری و مانتوهای بارداری را با مناسب ترین قیمت به دست شما عزیزان برساند .https://anandakala.com

لباس بارداری شیک
لباس بارداری شیک

انتخاب لباس در سه ماهه اول  :

بیشتر خانم ها برای انتخاب لباس بارداری شیک بیشتر می خواهند لباس هایی انتخاب کنند تا اضافه وزنی که مخصوص دوران بارداری می باشد را تا قسمتی پنهان کند ، بهتر است بیشتر به سمت لباس های راحت تر بروید و لباس های تنگ را برای مدتی کنار بگذارید .

در این مرحله یه مقدار چزئی شکم جلو می اید و مادران عزیز با نپوشیدن لباس های تنگ می توانند همچنان شیک پوش و زیبا به نظر آیند .

انتخاب لباس شیک در سه ماهه دوم :

در این برهه از زمان برای چگونه در دوران بارداری شیک پوش باشیم با چالش هایی مواجه خواهید شد ، بصورت ماهانه هم وزن و هم سایز شما تغییر میکند که شاید این امر مقرون بصرفه نباشد که هر ماه و هر هفته لباس بارداری خریداری کنید .

راه حل :

برای حل این مسئله بهتر است لباس هایی انتخاب کنید که با توحه به تغییر سایز شما قابلیت رگلاژ شدن و قابل تغییر بودن را داشته باشند .

پیشنهادات برای سه ماهه دوم :

بهتر است برای انتخاب شلوار از شلوار حین بارداری که مناسب بارداری و راحت می باشدو در قسمت کمر کشی می باشند  استفاده کنید . همچنان انتخاب رنگ های تیره می تواند به شیک پوشی شما کمک چشمگیری کند .

انتخاب لباس شیک در سه ماهه سوم :

در این دوران شکم شما بسیار بزرگ شده است سعی کنید بیشتر پیراهن های بلند و تونیک های راحت بپوشید و حتما سعی کنید بهداشت روان دوران بارداری را هم مطالعه کنید که خیلی به روحیه شما کمک خواهد کرد . همچنین شما می توانید از دامن ها و لباس های بلند تا نوک پا استفاده کنید .

کلام آخر :

سعی کنید در این دوران به هیچ عنوان به خودتان فشار نیارید و از استرس ، کار های هیجانی  دوری کنید تا این دوران مقدس بارداری به اتمام رسد .

 

 

0 thoughts on “چگونه در دوران بارداری شیک پوش باشیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس