درباره ما

آناندا کالا

درباره آناندا کالا

به راستی درباره آناندا چه می دانید؟

شرکت دیباسرای ترنم با نام تجاری آناندا از سال ۱۳۹۲ با شماره ثبت ۳۸۵۴۸ در زمینه ی تولید لباس های بارداری، لباس های شیردهی، لباس های نوزادی و لباس های سایز بزرگ زنانه شروع به فعالیت نمود.

 هدف اصلی شرکت آناندا تولید لباس هایی متناسب برای دوران بارداری و شیردهی مادران ایرانی است. که برای به تحقق پیوستن این هدف پس از تحقیقات گسترده درباره تغییرات بدن در زمان بارداری و نیاز های جسمی مادران در حین این دوران، با توجه به استاندارد متناسب با اندام بانوان ایرانی، تاکنون بیش از ۷۰۰ مدل لباس بارداری در آناندا تولید شده است.

لباس های بارداری تولید شده در شرکت آناندا اکثرا قابلیت استفاده در دوران شیردهی را دارند. در طراحی محصول امکاناتی مانند زیپ شیردهی، کمربند رگلاژشو و استفاده از پارچه های کشسانی لحاظ شده است، تا در زمان پس از بارداری و تغییر سایز هم مورد استفاده قرار گیرند.

با توجه به ارائه کیفیت خوب و در نظر گرفتن راحتی خرید، تاکنون استقبال خوبی از جانب شما عزیزان از آناندا صورت گرفته و خانواده مادران آناندایی روز به روز در حال گسترش است.

آناندا تاکنون موفق به اخذ نشان تجارت طلایی شده است. این نشان به دلیل آفرینش موفقیت پایدار در مراکز خرید و صنعت خرده فروشی با رویکرد پوشاک به ما تعلق گرفته است.

آرزوی قلبی ما این است که زیبا ترین و بهترین لباس ها را برای مادران و کودکان ایران زمین تولید کنیم و با تلاش خود سهم کوچکی در بهبود کیفیت زندگی و تولید ملی کشور داشته باشیم.