علائم بارداری پسر :

جنسیت و ویژگی های نوزاد شما درست در زمانی که اسپرم با تخمک لقاح انجام می دهد مشخص می گردد دقیقا در زمانی که کودک ۲۳ کروموزوم را از هر کدوم از والدین دریافت می کند جنسیت کودک تعیین می گردد . یکی از سوال های پر تکرار مادران در این دوران علائم بارداری پسر یا دختر می باشد که لازم به ذکر است فرزند شما نعمت الهی است و فرقی نمی کند که جنسیت آن چه باشد هر چی باشه فرزند و پاره جیگر شما است .

علائم بارداری پسر
علائم بارداری پسر

آنچه خانم های بارداری قدیمی می گویند :

تحرکم کم علائم بارداری پسر :

بنا به باور ها و گفته های زن های قدیمی باردار خانم هایی که تحرک کمی دارند و همچنین خواب زیادی دارند به احتمال زیاد دارای فرزند پسر می باشند و گاها اتفاق می افتاد که مادران برای داشتن فرزند گسر در دوران بارداری بسیار کم تحرک می کردند تا این اتفاق بیفتد . و کودکشان نیز در داخل شکم کم تحرک می کند

حقیقت امر :

تحرک کم در اصل به سوء حاضمه در دوران بارداری کمک خواهد کرد و طبق گفته دکتر کمیله فیلیس عضو کمیسیون بهداشت زنان تحرک کم فرزند و مادر هیچ دلیلی مبنی بر پسر بودن نوزاد نمی باشد و بیشتر بستگی به پوزیشن و موقعیت کودک نوزاد در درون مادر می باشد و این کاملا بسته به تعداد نوزادان درون شکم شما دارد که در درجه اول بر روی ظاهر شکم و رحم تأثیر می گذارد.

علائم بارداری پسر یا دختر

شکم من گنده شده است پس پسر دارم :

آیا مردم به شما می گویند از پشت باردار شده اید ( باسن شما گنده تر شده است )؟ اگر نمی توانند این رو بگویند پس پسر دار شده اید . پس بنا بر این افسانه اگر شما در قسمت شکم تان افزایش حجم داشته باشید خیلی پسر دار شده اید اما اگر اضافه وزن در قسمت باسن ، کمر و عقب خود دارید به احتمال زیاد دارای فرزند دختر می باشید .

حقیقت علائم بارداری پسر :

باز هم نه و این فقط یک شایعه بیش نیست بزرگ شدن باسن یا قسمت جلویی شکم مادر باردار اولا بسته به لباس بارداری که مادر می پوشد دارد و دوما اینکه مربوط به انداز و شکل مادر است و نه به یک جنس خاص و به خصوص که از آن برداشتی برای جنسیت فرزند نمود .

لحظات شیرین پسر دار شدن در بارداری

پارتنر و همسر شما در حال افزایش وزن می باشد :

خود شما وقتی صحبت از این همه افزایش وزن می شود؟ این داستان همسران قدیمی که می گویند اگر شریک زندگی تان حتی وقتی که هفته ها در حال پیشرفت است ، بتواند جسمی عالی خود را حفظ کند ، شانس خوبی برای داشتن پسر دارید و علائم بارداری پسر را خواهید داشت . را شنیده اید .

حقیقت :

زمانی که پدر افزایش وزن پیدا می کند طبق طبق گفته دکتر فیلیپس استاد دانشگاه هاروارد این موضوع هیچ ربطی به تعیین جنسین نوزاد ندارد و فقط یک افسانه و شایعه می باشد .

پوست شما شفاف و روشن می باشد :

آیا پوست شما درخشان است یا بارداری شما با آکنه همراه شده است که می تواند سالهای نوجوانی شما را یاداوری کند؟ همانطور که گفته می شود “دختران زیبایی شما را می دزدند.” بنابراین اگر واقعاً آن درخشش بارداری را به دست آورده اید ، این داستان زنها در کنار یک پسر بچه خطا می کند. .

حقیقت امر :

حقیقت: دکتر فیلیپس می گوید ممکن است فقط یک اشاره حقیقت برای تجربه درخشش بارداری وجود داشته باشد ، اما این بدان معنی نیست که شما باید شروع به خرید رنگ آبی کنید. او می گوید: “اغلب ، پوست درخشان با پسر بچه ای همراه است ، اما به احتمال زیاد به افزایش جریان خون و حجم آن مربوط می شود.”

کودک پسر امید به زندگی

بیماری صبح شما چندان بد نیست

در هفته های اولیه بارداری و حاملگی می تواند دشوار باشد ، صرف نظر از اینکه شما بیماری صبحگاهی و حال بد را تجربه می کنید یا نه. مقدار زیادی از احتیاط برای هر زن باردار طبیعی است ، اما اگر بیماری صبحگاهی شما کاملاً قابل کنترل باشد ، ممکن است در حال پخت یک پسر باشید.

حقیقت علائم بارداری :

حقیقت: مطالعات اخیر باعث افسردگی این افسانه شده است و بیان می دارد که ۸۰ درصد از خانم ها فارغ از جنسیت نوزاد ، مقداری حالت تهوع و استفراغ را در دوران بارداری تجربه می کنند. و نمی تواند رابطه مستقیمی با جنسیت نوزاد در زمان بارداری را داشته باشد .

ادرار شما به رنگ زرد کسل کننده است :

این ایده خوبی است که با احتیاط نسبت به هر یک از داستان های همسران در ارتباط با ادرار رفتار کنید و علائم بارداری پسر را در این افسانه های پیگیری کنید – برخی از آزمایشات “پیش بینی جنسیت” در خانه وجود دارد که می تواند کاملاً خطرناک باشد! اما این یکی بسیار خوش ذوق است – به سادگی رنگ ادرار خود را بررسی کنید تا سرنخی در رابطه جنسی کودک خود داشته باشید. زرد روشن؟ شما می توانید یک دختر را حمل کنید ، در حالی که یک رنگ کسل کننده می تواند یک پسر را نشان دهد.

حقیقت :

حقیقت: متأسفانه ، دکتر فیلیپس با این ارزیابی کاملاً مخالف است: “رنگ ، بو و حجم ادرار در طول روز و شب و با هیدراتاسیون و رژیم غذایی متفاوت است. به همین ترتیب ، هیچ ارتباطی بین ادرار و جنسیت کودک شما وجود ندارد. مربوط به عواملی مانند مصرف مایعات ، وجود عفونت و مصرف ویتامین. “

پاهای شما همیشه سرد است

پاهای سرد؟ نه ، نه در مورد بارداری بودن (اگرچه این کاملاً طبیعی است!) اگر فهمیدید که اکنون که باردار هستید ، پاهای شما همیشه سرد است ، یک قصه و افسانه قدیمی گفته است که در صورت سرد شدن پاها ممکن است شما انتظار یک پسر را داشته باشید.

حقیقت :

حقیقت: دکتر فیلیپس می گوید تغییرات دما در بدن شما و به خصوص در قسمت پاهای شما به احتمال زیاد به دلیل نوسانات طبیعی هورمونی است. “خانم ها از هر دو نقطه بارداری در حد گرم و سرد بودن شکایت دارند ، بنابراین ملاک و معیار مناسبی برای تعیین جنسیت کودک محسوب نمی شود .”

ضربان قلب کودک شما کم است

احتمالاً در یکی از اولین ملاقاتهای پزشک و سونوگرافی شما صدای ضرب شگفت انگیز و دوس داشتنی فرزندتان را می شنوید بعضی اوقات حدود ۸-۱۰ هفته را می شنوید. و بسیاری از مردم بر این باورند که این تجربه ارزشمند همچنین می تواند یکی از اولین سرنخ های ممکن شما در رابطه جنسی شما باشد: جنین های پسر ظاهراً ضربان قلب دارند که ۱۴۰ ضربه در دقیقه یا کندتر است ، در حالی که قلب دختران کمی سریع تر ضرب می شود ، با ۱۴۰ ضربه در دقیقه. یا بالاتر

حقیقت :

حقیقت: مطالعات بیشماری ثابت کرده اند که این واقعیت ندارد.و می توانید با یه سرچ ساده در باره مقالات گسترده ای که به این موضوع اشاره کرده اند دست بیابید و به هیچ عنوان نمی تواند علائم بارداری پسر محسوب گردد .

علم می گوید شما پسر دارید اگر …

ما می دانیم ، می دانیم ، شما در حال مردن هستید از استرس تا دریابید که کدام جنس را حمل می کنید و جنسیت فرزند شما چی می باشد . به نظر می رسد که انتظار برای همیشه طول می کشد! داستان های همسران قدیمی کنار ، چند روش علمی وجود دارد که می توانید با شروع این آزمایشات به طور قطعی از استقبال پسری یا دختر مطلع شوید:

غربالگری NIPT :

اولین روش فهمیدن جنسیت نوزاد آزمایش اختیاری قبل از تولد (NIPT) است ، یک آزمایش غربالگری ژنتیکی که حدود هفته ۱۰ بارداری می توانید انجام دهید که رابطه جنسی کودک در گزارش آزمایشاتی که از طرف پزشک شما ارائه می شود ، بنابراین اگر نمی خواهید بدانید جنسیت فرزندتان را ، قبل از خواندن این گزارش به پزشک اطلاع دهید

NT Scan:

اگر از غربالگری ژنتیکی امتناع ورزید ، فرصت بعدی شما برای گرفتن چاقو در رابطه جنسی جنسی نوزاد متولد نشده در ۱۲ هفته حاملگی است. این سونوگرافی کاملاً ساده است (اغلب بهمراه آزمایش خون NIPT انجام می شود) که نشانگرهای مختلف سندرم داون ، تریزومی ۱۳ ، تریزومی ۱۸ و سایر ناهنجاری های کروموزومی را نشان می دهد. در حالی که ۱۲ هفته برای تعیین جنسیت کمی زود است .

سونوگرافی بارداری اواسط بارداری:

اگر شما هنوز هم بعد از این آزمایشات حدس می زنید ، یا تصمیم به جستجوی NIPT گرفتید ، باید آزمایش سونوگرافی در اواسط دوران بارداری را انجام دهید جنسیت کودک را بفهمید . در حدود هفته های ۱۸-۲۲ از دوران بارداری ، سرانجام می توانید برای سونوگرافی بسیار مورد انتظار بارداری اواسط بارداری خود ، جایی که می توانید از هر اینچ از بسته های شادی در حال رشد خود ، تصور کنید. در بیشتر موارد ، البته تمامی این ها برای فهمیدن جنسیت کودمک تا قبل از بارداری و علائم بارداری گسر می باشند و شما می توانید تا زمان به دنیا آمدن کودک صبر کنید .

سونوگرافی بارداری
سونوگرافی بارداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس