آناندا

سبد خرید شما خالی است.

لباس های مجلسی بارداری

یکی از دغدغه های خانم های باردار این است که زمانی که به مهمانی و یا مجلس عروسی دعوت می شوند چه نوع لباسی را پوشیدن انتخاب کنند تا اندام آن ها بهتر به نظر برسد در این مقاله از آناندا کالا شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید با انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب خوش لباس و خوش سلیقه بودن خود را در دوران بارداری حفظ کنید.

هیچ تناقضی بین بارداری و پوشیدن لباس‌های شیک و زیبا وجود ندارد اما مراحل پایانی بارداری می‌تواند محدودیت‌ها و دردسرهای زیادی را برای انتخاب لباس مجلسی بارداری به وجود آورد. در این دوره سایز بدن روز به روز در حال افزایش است و پیدا کردن لباسی که حتما روز مهمانی اندازه شما باشد کار ساده‌ای نیست همچنین با تغییرات عمده‌ای که در بدن شکل گرفته است راحت بودن لباس اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

اما با در نظر گرفتن چند نکته و ترفند، شما می‌توانید لباس مجلسی بارداری خود زیبا و مناسبی برای خود انتخاب کنید و در روز مهمانی بپوشید. در این مقاله از تانما شما را با این ترفندها و نکات آشنا خواهیم کرد و در ادامه خواهیم گفت که شما در دوران بارداری به چه لباس‌های دیگری نیاز دارید.

در هنگام خرید لباس مجلسی بارداری باید نکاتی را در انتخاب لباس رعایت کنید تا بتوانید لباس راحتی را برای این دوران سخت اما شیرین تهیه کنید و از پوشیدن لباس مناسب در مهمانی ها لذت ببرید.

انواع مدل های لباس مجلسی بارداری

لباس مجلسی گیپور بارداری برای اینکه در هزینه لباس صرفه جویی کنید مدل لباس و پارچه لباس مجلسی خود را با هزینه ای مناسب تهیه کنید و آن را به خیاط ماهری بسپارید تا لباس با مدل ایده آلی را برای شما بدوزد برای این که مدل لباس خود را انتخای کنید می توانید از طرح های لباس مجلسی در این بخش از دنیای مد استفاده کنید.

هرگز در دروران بارداری طبق مد خرید نکنید و لباسی را برای این دوران تهیه کنید که هرگز از مد نمی افتد و همیشه شیک و جذاب خواهد بود تا بتوانید در دوران های بعدی بارداری خود نیز از این لباس استفاده کنید. سعی کنید از لباس مجلسی با رنگ شاد برای دوران بارداری خود استفاده کنید. اگر می خواهید تا اندام شما بهتر دیده شود می توانید رنگ دامن یا شلوار خود را تیره انتخاب کنید.

برای اینکه ظاهر زیبایی داشته باشید علاوه بر انتخاب لباس مجلسی بارداری با طرح زیبا و شیک از گردنبند های شیک و جذاب و یا دستمال گردن های پر نقش و نگار استفاده کنید تا توجه بقیه بیشتر به گردنبند و یا دستمال گردن شما جلب شود.

لباس مجلسی با پارچه ای مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید در دوران بارداری پوست خانم ها بسیار حساس می شود بنابراین از پارچه هایی استفاده کنید که حساسیت زا نیستند بهترین پارچه ها برای لباس در دوران بارداری پارچه های کتان هستند پارچه کتان ضد حساسیت است و راحتی شما را در پوشیدن لباس فراهم می کند.

لباس مجلسی بلند بارداری

در هر مهمانی و مجلسی، لباس مشکی کوتاه یک انتخاب مطمئن و بدون ریسک است پس چنین لباسی می‌تواند لباس مجلسی بارداری شما هم باشد. سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که کار و تزئین روی خود داشته باشد تا شکم شما چندان جلب توجه نکند. چنس پارچه لباس را هم از نوع سنگین و نرم انتخاب کنید تا اندام شما متعادل‌تر و لاغرتر به نظر برسد.

اگر به یک مهمانی نه چندان رسمی دعوت شده‌اید می‌توانید به جز پیراهن، سراغ لباس‌های دیگری هم بروید. بلوز و دامن، کت و شلوار یا کت و دامن  جزو مواردی هستند که به شما آزادی بیشتری در انتخاب می‌دهند و شما به راحتی می‌توانید این لباس‌ها را متناسب با شرایط خاص خود انتخاب کنید بدون آن که هزینه زیادی برای سفارش دوخت لباس بدهید.

اکسسوری‌ها کامل کننده استایل شما هستند و در استایل مجلسی هم نقش مهمی ایفا می‌کنند اما در لباس مجلسی بارداری شما می‌توانید از مزایای اکسسوری‌ها بیش از هر زمان دیگری بهره‌مند شوید. از اکسسوری‌های چشمگیر و جذاب طوری استفاده کنید که به مرکز توجه استایل شما تبدیل شوند تا اندام درشت شما کمتر به چشم بیاید. یک گردنبند بزرگ یا گوشواره‌های آویز می‌تواند چنین تاثیری روی تیپ شما داشته باشد.

0
دیدگاه‌های نوشته