آناندا

سبد خرید شما خالی است.

لباس مجلسی پلاس سایز

انحناها و برجستگی‌های بدن شما اتفاقا زیبا و دوست داشتی هستند. به جای پنهان کردن و تاسف خوردن، آن‌ها را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید و متوجه خواهید شد که با باور این موضوع، تا چه حد اعتماد به نفس تان ارتقا پیدا می‌کند. در هنگام انتخاب لباس مجلسی سایز بزرگ برای انتخابی بی نقص و کارآمد باید نکات ریزی را از انتخاب لباس زیر مناسب گرفته تا بهترین برش و حتی اکسسوری‌ها را مد نظر قرار دهید؛ در این مقاله از آناندا کالا با ما همراه باشید.

۱.شما با هر فرم اندامی زیبا هستید

یکی از مهمترین و ساده‌ترین نکته‌ها در ارتباط با انتخابلباس مجلسی سایز بزرگ، انتخاب استایل مناسب فرم اندام شماست و البته که خانم‌ها با هر نوع فرم اندامی زیبا هستند! به عبارت دیگر، گاهی ما در می‌یابیم که فرم اندام مان در میان ۴ گروه اصلی سیب، گلابی، مثلثی و مستطیل جای نمی‌گیرد. اما دنیا که به آخر نرسیده است!

۲. لباسی را انتخاب کنید که دور کمر مشخصی داشته باشد

افراد با فرم اندام‌های مختلف تمایل دارند که دور کمر یا ساعت شنی خود را به نمایش بگذارند. اگر شما تمایل دارید این فرو رفتگی را باریک‌تر نشان دهید، لباسی را انتخاب کنید که در قسمت زیر سینه جمع شود. خواه به طور طبیعی، خواه به کمک کمربند! برای این منظور لباس‌های مجلسی کوتاه برش A. و لباس‌های مجلسی ریون چسبان را امتحان کنید.

۳. برش و استایل مناسب خود را پیدا کنید.

لباس‌های خیلی گشاد شما را چاق‌تر و در لباس‌های خیلی تنگ قطعا احساس راحتی زیادی نخواهید داشت. به دنبال استایل‌های راحت با برش مناسب باشید. دنبال کردن ترند‌ها الزامی نیست. لباسی را انتخاب کنید که بهترین برش را روی اندام شما داشته باشد و بیشترین احساس راحتی و اعتماد به نفس را به شما بدهد.

۴.انحنا‌ها و برجستگی‌ها را تشدید کنید

افراد پلاس سایز تصور می‌کنند، چون اندام درشتی دارند، “اجازه ندارند” که بخش‌های زیبای اندام خود را نیز به نمایش بگذارند. این در حالیست که ممکن است پا‌های خوش فرم و یا سینه‌های برجسته و قابل توجه‌ای داشته باشند. در نتیجه، انتخابلباس‌های مجلسی با یقه هفت و یا دکلته می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

۵.جنس لباس مجلسی خود را در نظر بگیرید.

ساتن، حریر، ریون و مخمل جنس‌هایی هستند که روی اندام می‌نشینند و برای شما مناسب هستند.

۶.از لباس زیر و گن‌های با کیفیت غافل نشوید.

حتی بهترین لباس‌های مجلسی هم ممکن است بد به نظر برسند، اگر انتخاب درستی برای لباس زیر و گن نداشته باشید. سرمایه گذاری برای لباس زیر و گن‌های با کیفیت بدون شک برای شما هوشمندانه خواهد بود. یک تیر و دو نشان بزنید! با انتخاب گن‌های ساعت شنی مدل تاپی، لیفت سینه را هم به طور همزمان تجربه خواهید کرد.

۷. استایل خود را با اکسسوری‌ها ارتقا دهید.

جواهرات، کیف دستی، کفش‌های پاشنه بلند، کمربند، دستمال گردن و لایه بندی کردن به شما کمک خواهند کرد تا زنانگی بیشتری به استایل خود هدیه کنید.

۸.رنگ و نقش را کنار نزنید

اگرچه مشکی شما را جمع و جور‌تر نشان می‌دهد، اما تنها گزینه روی میز برای شما نیست. لباس مجلسی مورد علاقه خود را تک رنگ، ولی با رنگ مورد علاقه تان انتخاب کنید. در صورتی که به لباس‌های طرح دار و یا گلدار علاقمند هستید، به این نکته توجه داشته باشید که هرچه گل‌ها درشت‌تر باشند شما را چاق‌تر نشان خواهند داد. در نتیجه، طرح‌ها و گل‌های ریز‌تر را امتحان کنید. در مورد لباس‌های راه راه نیز، به سراغ خطوط عمودی بروید.
0
دیدگاه‌های نوشته