۳۲۸,۰۰۰ تومان
۱۶۸,۰۰۰ تومان
۲۳۸,۰۰۰ تومان
۱۹۸,۰۰۰ تومان
۱۶۸,۰۰۰ تومان
۱۲۸,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۹۸,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۹۸,۰۰۰ تومان
۱۴۵,۰۰۰ تومان
۱۴۵,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۴۵,۰۰۰ تومان
۱۹۸,۰۰۰ تومان
۱۹۸,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۹۸,۰۰۰ تومان
۱۹۸,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۸۸,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۸۸,۰۰۰ تومان
۱۸۸,۰۰۰ تومان
۲۴۸,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۱۵۸,۰۰۰ تومان
۲۴۸,۰۰۰ تومان
۱۸۸,۰۰۰ تومان

پیراهن مجلسی

پیراهن باربری اناری

۱۸۸,۰۰۰ تومان
۱۸۸,۰۰۰ تومان
۲۸۸,۰۰۰ تومان
۲۸۸,۰۰۰ تومان
۲۸۸,۰۰۰ تومان
۲۳۸,۰۰۰ تومان
۱۹۵,۰۰۰ تومان

پیراهن بارداری :

یکی از زیباترین و یترین لحظات زندگی هر خانم بارداری دوران تکرار نشدنی حاملگی آنها است ،که با ثبت خاطرات و لباس های زیبا می تواند ماندگار تر شود . البته در سال های قبل و ادوار گذشته استفاده از لباس های بارداری و شومیز بارداری و پیراهن بارداری خیلی جا نیفتاده بود و به اصطلاح رایج نبود و خانم های باردار پوشیدن لباس های گشاد و بزرگتر از سایز خودشان سعی در پوشاندن شکمشام داشتند .

پیراهن بارداری دیانا
نمونه پیراهن بارداری تولید شرکت آناندا
پیراهن حاملگی آناندا

نکات خرید پیراهن بارداری :

در زمان خرید لباس بارداری و همچنین خرید پیراهن بارداری و شومیز بارداری عوامل بسیار زیادی در انتخاب شما می توانند تاثیر گذار باشند که با کمی فکر و اندیشه پشت انتخاب می توانید بسیار شیک پوش تر شوید .

  • در انتخاب پیراهن بارداری و حاملگی و مهم ترین ملاکی که باید به آن توجه کنید راحت بودن پیراهن و در عین حال شیک بودن و زیبا بودن آن می باشد .
  • در انتخاب پبراهن بارداری از رنگبندی های مختلف و شاد اجتناب نکنید و سعی کنید تا حد امکان از رنگبندی های مختلف استفاده کنید .
  • باتوجه به شرایط خاص دوران حاملگی شما پیراهن انتخابی شما بهتر است که قابلیت شیر دادن را نیز داشته باشد .
  • پیراهن ها بیشتر برای دورهمی ها واستفاده روزمره می شوند و باتوجه به عقاید فرهنگی خودتان می توانید پیراهن های پوشیده و بلند را انتخاب کنید که در عین پوشیده بودن به شیک بودن شما کمک کند .
پیراهن بارداری با رنگبندی شاد
نمونه پیراهن بارداری با رنگبندی شاد
پیراهن حاملگی آناندا
پیراهن حاملگی

استفاده در دورهمی ها :

بهترین انتخاب برای استفاده در دورهمی ها در درجه اول شومیز ها و بعد از آن پیراهن های بارداری نیز می باشد .پیراهن بارداری می تواند انتخاب و گزینه مناسب و در عین حال شیک برای استفاده در دورهمی ها و همچنین در خانه خودتان می باشد چون مهم ترین مسئله در دوران بارداری راحتی و آسایش شما می باشد .

استفاده بیرونی:

شما به راحتی می توانید پیراهن حاملگی خود را زیر مانتو بپوشید و با ست کردن رنگ این دو لباس و یک کفش پاشنه بلند زیبایی خودتون رو دو چندان کنید . پیراهن های بلند می توانند گزینه خوب و پوشیده ای برای استفاده در محیط های بیرونی نیز باشند که در عین زیبا بودن از راحتی و آسایش شما کم نکنند .

پیراهن بارداری
مانتو و پیراهن بارداری
مانتو و پیراهن حاملگی

انتخاب لباس با توجه به فرم بدن :

سعی کنید با توجه به استایل و نوع فرم بدنیتان لباس را انتخاب کنید بعنوان مثال اگر پاهای زیبا و کشیده ای دارید بهتر است از نوع لباس هایی انتخاب کنید که تا بالای زانو هستند و پاهای شما نشان داده شود البته لباسی انتخاب نکنید که راحتی شما را ازتان بگیرد .. انتخاب رنگ های شاد می تواند بسیار زیاد به شیک پوش بودن شما کمک بکند .

انتخاب مناسب فصل :

با توجه به گرم شدن و طاقت فرسا شدن هوا بهتر است از جنس های نخی و یا نازک تر استفاده کنید که گرمای هوا شما را اذیت نکند . باید در این دوران تمامی شرایط را برای بهتر شدن وضعیتان رعایت کنید تا دوران بارداری خوب و بدون مشکلی را پیش رو داشته باشید .

پیراهن بارداری عروسکی آناندا
پیراهن بارداری عروسکی آناندا
پیراهن بهار
پیراهن بهار

ست کردن رنگ لباس :

یکی از زیباترین مدل های پوشش لباس ست کردن لباس ها می باشند شما به راحتی می توانید رنگ های مختلف را باهم ست کنید و زیبایی شما دوچندان شود بعنوان مثال می تواند رنگ پیراهن بارداری مشکل را با مانتوی قرمز ست کنید و بالعکس .

ست کردن پیراهن بارداری

آناندا :

شرکت تولیدی آناندا که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خودش را بعنوان بزرگترین تولید کننده لباس های بارداری وشیردهی آغاز به کار نموده است و پس از سال ها خدمت صادقانه امروزه به بزرگترین قطب تولید و پخش عمده و تک لباس بارداری ایران تبدیل شده است که از اقسان نقاط کشور مشتریان و شعباتی دارد و همچنین بزرگترین مرکز پخش عمده لباس بارداری نیز محسوب می شود .

اصالت کالا:

تمامی اجناس آناندا اعم از لباس بارداری ، شومیز بارداری و پیراهن بارداری و مانتو بارداری قبل از ارسال و خروج از قسمت تولید شرکت آناندا از فیلتر و فیلد کنترل کیفیت تیم آناندا می گذرد و دارای مهر تائیدیه تیم کنترل کیفی آناندا نیز می باشند و در صورت عدم رضایت مشتریان عزیز و کم و کاستی در کیفیت به هر دلیل و هر نحوی دارای گارانتی بازگشت و مرجوعی کالا رایگان می باشد .

شرایط بازگشت کالا :

اگر محصول انتخابی سایزتان نبود و یا کیفیت مناسبی نداشت و یا هر مشکلی از نظر شما داشت می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمائید و رویه بازگشت کالا و مرجوعی کالا را شروع کنید که محصول دریافتیتان را تعویض و یا پس دهید و تا وقتی که محصولی را نپسندیده اید قرار نیس پولی بابت آن بپردازید .

پیراهن بارداری ارزان از کجا بخرم ؟

با توجه به اینکه آناندا تولید کننده مستقیم لباس های بارداری می باشد در واقع شما با خرید از وبسایت آناندا خرید مستقیم از تولید کننده بدون واسطه با ارزان ترین قیمت را تجربه خواهید کرد .

لباس مناسب فصل تابستان چی هست؟!

با توجه به گرم شدن هوا بهتر است از جنس های نخی و درجه یک برای خرید هایمان استفاده کنیم تا با گرم شدن هوا مشکلی برایمان پیش نیاید .

فرق پیراهن بارداری و معمولی در چیست ؟

لباس های بارداری معمولا دارای زیپ یا قسمت مخفی برای شیردهی می باشند و در قسمت شکم طوری طراحی می شوند که با افزایش سایز شکم قابلیت تغییر سایز را نیز داشته باشند .

محصولات خریداری چند روزه به دستم می رسد ؟

از زمان ثبت سفارش و پرداخت بین ۳ الی ۴ روز کاری محصول به دستتان خواهد رسید

ارسال به تمام نقاط کشور موجود است ؟

بله ، هر کجای ایران که باشید هر روستا یا شهری در هر جای ایران که باشید هیچ مشکلی بابت ارسال را نخواهید داشت و بین ۳ الی ۴ روز کاری محصول خریداری به دستتان خواهد رسید .