آناندا

سبد خرید شما خالی است.

استایل اسپورت بارداری

تونیک بارداری

اغلب خانم های باردار تصور می کنند در دوران حاملگی نمی توانند از لباس های اسپرت استفاده نمایند در صورتی که این تصور نادرست می باشد و اگر شما در دوران حاملگی به سر می برید می توانید لباس های خود را از بین طرح و رنگ های متنوع انتخاب نمایید و شیک پوش تر به نظر برسید. لباس های حاملگی در انواع طرح های مختلف نظیر لباس حاملگی مجلسی و لباس حاملگی اسپرت و لباس حاملگی راحتی و … موجود می باشند و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از بین آن ها لباسی مناسب را برای خود انتخاب نمایید. در این مقاله ازآناندا کالا با ما همراه باشی تا شما را با انواع استایل اسپرت بارداری آشنا کنیم.

طرح های لباس حاملگی اسپورت

لباس حاملگی اسپرت در انواع طرح های متنوع نظیر تونیک و تیشرت و بلوز و تاپ و سارافون و … دوخته می شوند همچنین برخی از پیراهن های حاملگی به صورت اسپرت دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید در دوران حاملگی استایلی اسپرت و امروزی داشته باشید بهتر است از این طرح لباس ها استفاده نمایید.

برای دوخت لباس های حاملگی اسپرت از انواع پارچه های طرح دار و ساده استفاده می شود که انتخاب طرح و رنگ پارچه لباس سلیقه ای است و اگر شما تمایل دارید فرم اندام تان متناسب تر به نظر برسد بهتر لباس های ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

انتخاب رنگی مناسب برای لباس حاملگی اسپرت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ لباس را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب نمایید همچنین در این دوران روحیه حساس می شود از این رو پوشیدن لباس های رنگ روشن باعث می شود تا شما روحیه بهتری داشته باشید.

اگر شما تمایل دارید از لباس های اسپرت در دوران حاملگی استفاده نمایید بهتر است طرح اکسسوری هایتان را نیز اسپرت انتخاب نمایید تا شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید.

توجه داشته باشید که در صورت پوشیدن تیشرت و بلوز اسپرت و … بهتر است از شلوارهای بارداری اسپرت استفاده نمایید تا تیپ و استایل تان خاص تر شود.

 

0
دیدگاه‌های نوشته