لباس بارداری نخی :

یکی از سخت ترین و مهم ترین مسائل در دوران بارداری انتخاب لباس بارداری مناسب می باشد .در حال حاضر با گرم شدن روز به روز هوا در فصل بهار و تابستان لباس حاملگی نخی از پر طرفدار ترین لباس های موجود در این دوران نیز می باشد .

لباس حاملگی نخی
لباس حاملگی نخی

کیفیت لباس حاملگی نخی:

بعد از انتخاب لباس بارداری (طرح لباس بارداری و رنگبندی لباس ) مهم ترین مسئله موثر در انتخاب شما جنس به کار رفته در لباس می باشد . لباس های بارداری نخی مناسب فصل می باشند باتوجه به جنس نازک و نخی که دارند مخصوص فصول گرم می باشند.

تونیک بارداری با قابلیت شیردهی
تونیک بارداری با قابلیت شیردهی

مدل های جدید تونیک نخی :

تونیک های بارداری از دسته همان پیراهن های بارداری بلند می باشند که تا زیر باسن و یا تا قسمتی از ران می آیند .این دسته از لباس ها به دلیل پوشیده بودن یکی از پر طرفدار ترین لباس حاملگی نخی در بین خانم های بارداری می باشد چون که با فرهنگ و اعتقادات ما همخوانی بسیار زیادی نیز دارد . جنس و متریال به کاررفته در این لباس ها معمولا از جنس کرپ و یا نخی می باشد .

تونیک بارداری پارمیس
تونیک بارداری پارمیس

لباس نخی:

یکی از مناسب ترین لباس ها در فصل تابستان لباس نخی می باشد چرا که در این دوران احساس آسایش و راحتی شما عزیزان از همهم مهمتر است و اولین و مهم ترین نکته در هنگام خرید لباس بارداری احساس آسایش و راحتی شما می باشد . لباس های نخی با سبک بودنشان از عرف کردن شما جلوگیری خواهند کرد و شما می توانید زیباترین مدل های نخی و لباس حاملگی نخی را مستقیم از تولید کننده لباس های بارداری آناندا خرید کنید .

لبالس بارداری آناندا
لباس بارداری آناندا
پیراهن بارداری پرنسس آناندا
پیراهن بارداری پرنسس آناندا

پیراهن بارداری گلدار نخی :

شما به راحتی با پوشیدن پیراهن گلدار نخی و همچنین یه کفش پاشنه بلند می توانید به پرنسس تبدیل شوید . لباس های گلدار بیشتر برای مهمونی ها و مجالس کاربرد دارند و می توانند به شیک پوش تر شدن شما کمک بسیار زیادی کنند .

پیراهن بارداری آنیل آناندا
پیراهن بارداری آنیل آناندا
پیراهن حاملگی نخی
پیراهن حاملگی نخی

لباس هایی که در دوران بارداری نباید انتخاب کنیم:

در دوران بارداری باید از فکر پوشیدن لباس های چسبان و تنگ که راحتی شما را می گیرد دوری کنید . حتما برای انتخابتان راحت بودنتان را در نظر بگیرید . هر لباس حاملگی نخی که انتخاب می کنید به جنس آن و همچنین قابلیت های آن دقت کنید . همچنین از انتخاب جنس های چسبان نیز دوری کنید که نه تنها به زیباتر شدن شما کمکی نخواهد کرد بلکه ممکن است به کودکتان آسیب نیز بزند .

زیپ مخفی :

لباس های بارداری معمولا دارای زیپ مخفی به منظور شیر دهی نیز می باشند که شما به راحتی بتوانید به نوزاد عزیزتان شیر بدهید .لباس های حاملگی نخی به دلیل داشتن زیپ مخفی می تواند کمک زیادی به شما در زمان بعد از بارداری بکند .درست است که این لباس حاملگی نخی در مدت کوتاهی برای استفاده در دسترس می باشند ولی در همین تایم و زمان کوتاه به مکررات استفاده می گردد . زیپ های به کار رفته در این لباس ها بصورت مخفی نیز می باشد که در عین داشتن این قابلیت ، لباس نیز همانند لباس های معمولی شیک باشد .

لباس بارداری آناندا
لباس بارداری آناندا
لباس بارداری نخی گل دار با زیپ مخفی
لباس بارداری نخی گل دار با زیپ مخفی

شومیز بارداری نخی :

شومیز های بارداری که همان پیراهن های مردانه ای می باشند که مخصوص خانم ها می باشند . شومیز ها بیشتر مخصوص مهمانی ها و مجالس ها می باشند . در انتخاب شومیز بارداری باید به داشتن قابلیت شیر دهی آن نیز توجه کرد . شما می توانید شومیز را با یک لگینگ بارداری و یه کفش پاشنه بلند به راحتی ست کنید .

شومیز بارداری تولید شرکت آناندا
شومیز بارداری تولید شرکت آناندا

One thought on “لباس حاملگی نخی

  1. Pingback: لباس حاملگی مناسب2020 | لباس حاملگی مناسب پوشیده بلند خنک مجلسی و مانتو های اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس