لباس حاملگی مناسب :

دورا مقدس بارداری یکی از خاص ترین و لذت بخش ترین لحظاتی است که برای هر زنی اتفاق نمی افتد و یکی از مهم ترین دغدغه های این دوران انتخاب لباس بارداری و لباس حاملگی مناسب نیز می باشد که باتوجه به افزایش روز به روز سایز و همچنین بعد از بارداری به دلیل شرایط داشتن نوزاد (شیر دهی) لباس های مخصوص بارداری که طراحی شده اند می توانند کمک بسیار زیادی در این دوران داشته باشند .

انتخاب هوشمندانه :

.در حال حاضر با گرم شدن هوا در فصول بهاری و تابستانی لباس حاملگی نخی از پر طرفدار ترین لباس های موجود در این دوران نیز می باشد . همچنین سعی کنید به هیچ عنوان از لباس های تنگ و جذب که باعث راحت نبودن شما می شود استفاده نکنید .

لباس مخصوص بارداری و شیردهی آناندا
لباس مخصوص بارداری و شیردهی آناندا

کیفیت لباس بارداری مناسب :

بعد از مقوله ی انتخاب لباس بارداری (طرح لباس بارداری و رنگبندی لباس ) جنس و کیفیت لباس می تواند مهم ترین عامل در انتخاب شما نیز باشد . . لباس بارداری مناسب فصل می تواند از جنس نخی یا جنس های سبک باشد که شما در حین پوشیدن احساس راحتی نیز داشته باشید .

لباس بارداری مناسب فصل تولید آناندا
لباس بارداری مناسب فصل تولید آناندا

مدل های جدید لباس های حاملگی :

مانتو بارداری برای پوشش های بیرون و محیط کاری مناسب است که انواع و اقسام مختلفی نیز دارد :

مانتو بارداری الگانت تولید شیرکت لباس بارداری آناندا
الگانت
مانتو بارداری مدل پانچو گلدوزی شده
مانتو بارداری مدل پانچو گلدوزی شده

شومیز های زیبا :

شومیز که ریشه لغوی فرانسوی دارد همان لباس های مردانه ای می باشد که مخصوص زنان ساخته شده است ( شومیز های بارداری دارای زیپ یا قسمتی به منظور شیردهی نیز می باشند ) . شومیز ها مناسب مجالس و دورهمی های خانوادگی می باشند که در عین زیبا بودن و شکیل بودن می توانند خیلی هم در حین استفاده احساس راحتی و آسایش را به شما بدهند و جزء لباس های بارداری مناسب برای استفاده در دورهمی ها می باشد .

شومیز بارداری لباس مخصول زنان حامله
شومیز چهارخانه
شومیز بارداری محصول تولیدی شرکت آناندا
شومیز بارداری محصول تولیدی شرکت آناندا
شومیز بارداری آ«اندا
شومیز بارداری آ«اندا

پیراهن بارداری :

شما له راحتی با پوشیدن پیراهن های بارداری و پیراهن های مجلسی بارداری می توانید زیبا تر نمایان شوید . در هنگام انتخاب لباس بارداری حتما به جنس و کیفیت آن دقت کنید که مسئله بسیار مهمی می باشد

پیراهن بارداری
پیراهن بارداری
لباس بارداری طرح دار
لباس بارداری مناسب طرح دار

ممنوعات پوشش در بارداری :

سعی کنید در دوران بارداری عادت لباس پوشیدنتان را حتما عوض کنید . اگر در گذشته عادت به پوشیدن لباس های جذب و چسبان داشتید این عادت را کنار بگذارید چون به شما آسیب خواهد زد . از پوشیدن لباس های خیلی تنگ خودداری کنید و همچنین برای استفاده بعد از دوران بارداری این لباس ها باید قابلیت شیر دادن را هم داشته باشند که شما بتوانید به راحتی در هر جایی به نوزادتان شیر بدهید .

لباس بارداری مناسب
جذاب ترین لباس های بارداری ۲۰۲۰

قابلیت شیردهی لباس بارداری مناسب :

یکی از ویژگی های متمایز لباس های بارداری نسبت به بقیه لباس ها ، قابلیت شیردهی این نوع لباس های حاملگی می باشد . با داشتن زیپ در قسمت سینه البته به طور مخفی که از جذابیت های لباس کم نکند این لباس ها می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای دوران بارداری شما باشند .

لباس بارداری آناندا
لباس بارداری آناندا

تونیک های بارداری “

تونیک های بارداری مثل شومیز های بارداری فقط بلند تر می باشند و تا زیر باسن می آیند و استفاده زیادی برای خانم هایی که دوس دارند در عین زیبا و شیک بودن حجاب خودشون رو حفظ کنندو پوشیده تر باشند . تونیک های بارداری تولید آناندا همگی قابلیت تغییر سایز و همچنین شیر دادن را دارند .

تا پ رویه بارداری مهشید آناندا
تا پ رویه بارداری مهشید آناندا

0 thoughts on “لباس حاملگی مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس